wróć do zakresu usług

Prawo budowlane, adwokat budowlany , Kancelaria Adwokacka Prawo Budowlane 

Kancelaria Adwokacka – adwokat Krzysztof Tumielewicz specjalizuje się w prawie budowlanym (prawo budowlane). W tym w takich zagadnieniach jak: procedury uzyskania pozwolenia na budowę (pozwolenie na budowę), pomocy prawnej przy samowola budowlana , pozwolenie na użytkowanie, legalizacja samowoli budowlanej, zmiana sposobu użytkowania , prawo administracyjne, w tym skargi, zażalenia, odwołania od decyzji administracyjnych, w tym decyzje o warunkach zabudowy, skargi do WSA, NSA, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne. 

Nieruchomości

Pomagamy w bezpiecznym zakupie nieruchomości. W tym opiniujemy projekty umów, przygotowujemy projekty umów, współpracujemy z notariuszami, inspektorami nadzoru budowlanego, kierownikami robót, inżynierami, architektami, projektantami. Prowadzimy sprawy o odszkodowania z tytułu umów deweloperskich, reprezentujemy naszych Klientów w sporach sądowych z deweloperami. 

Opinie prawne / ekspertyzy prawne

Opiniujemy umowy pod kątem między innymi ryzyka prawnego, w tym umowy deweloperskie (umowa deweloperska) i umowy o roboty budowlane, sporządzamy wzory umów, regulaminów, itp. Uczestniczymy w prowadzonych rokowaniach, negocjacjach w zakresie warunków umów, warunków nabycia nieruchomości, negocjowania kontraktów budowlanych, kontraktów na komercjalizacje (komercjalizacja nieruchomości)

Spory sądowe

Reprezentujemy naszych Klientów w sporach. Sporządzamy pisma procesowe. Opiniujemy, zasadności wszczynania postępowań sądowych.Potrzebujesz pomocy prawnej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i potrzebują porady prawnej, prosimy o kontakt z nami w celu umówienia wizyty.

Skontaktuj się z nami