wróć do zakresu usług

Stała obsługa prawna

Nasza Kancelaria Adwokacka zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę prawną, zarówno przedsiębiorców, w tym osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, jak również spółek osobowych i spółek prawa handlowego.

Każdorazowe warunki współpracy dostosowujemy do potrzeb Naszych Klientów. Wynagrodzenie może mieć charakter ryczałtowy, a także wedle poświęconego nakładu czasy pracy Kancelarii.

W ramach stałej obsługi prawnej: między innymi reprezentujemy Naszych Klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych, wobec osób trzecich, a także, świadczymy stałą pomoc prawną w rozwiązywaniu bieżących problemów pojawiających się przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Klient który korzysta ze stałej obsługi prawnej Naszej Kancelarii ma stały kontakt z prawnikiem w tym telefoniczny, mail, jak i osobisty. W ramach Naszej Kancelarii obecnie pracuje już 10 osobowy zespół adwokatów, aplikantów adwokackich i magistrów prawa. Kancelaria pracuje 5 dni w tygodniu, średnio od 9 do 18 (często znacznie dłużej, i więcej).

Dla Naszych Klientów przygotowujemy również analizy stanów prawnych, wydajemy opinie prawne.

Przygotowujemy również wszelkie dokumenty związane z prowadzoną działalnością, w tym takie jak umowy z partnerami biznesowymi, umowy o pracę, regulaminy, statuty.

Na życzenie analizujemy proponowane do podpisania umowy.

W ramach współpracy przeprowadzamy szkolenia w zakresie problematyki prawnej związanej z prowadzoną przez Klientów działalnością.

Korzystanie ze stałej obsługi prawnej z jednej strony może realnie usprawnić funkcjonowanie Państwa firmy i pozwolić uniknąć wielu spraw sądowych.

Stała obsługa prawna jest w ogólnym rozrachunku korzystniejsza, niż zlecanie spraw prawnikom dopiero w chwili wystąpienia problemu. Dla Kancelarii natomiast pozwala utrzymywać profesjonalny zespół. Podnosić poziom świadczonych usług, w tym komfort obsługi.

Prowadzenie działalności gospodarczej może wiązać się również z problemami w zakresie prawa karnego. Należy pamiętać, że szereg przepisów karnych znajduje się w kodeksie pracy, może również wiązać się z naruszeniem praw autorskich, zasad uczciwej konkurencji, przepisów kodeksu spółek handlowych, działania na szkodę spółki, przestępstw karno-skarbowych, tzw. przestępstw gospodarczych. Posiadamy doświadczenie w obronie w tego typu sprawach.

Współpracujemy (a niedługo będziemy działać w ramach jednej dużej siedziby – z Biurami rachunkowymi, Doradcami podatkowymi, Księgowymi, Biegłymi Rewidentami, Notariuszami, Kancelariami Komorniczymi).

Posiadamy doświadczenie (stale obsługujemy) indywidualnych przedsiębiorców, spółki prawa handlowego, jednostki budżetowe (w tym np. ZWIK), firmy z branży budowalnej, handlowej, medycznej, IT, inne.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą, i współpracy z Naszą Kancelarią Adwokacką

Adwokat Krzysztof Tumielewicz

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania i potrzebują porady prawnej, prosimy o kontakt z nami w celu umówienia wizyty.

Skontaktuj się z nami