wróć do zakresu usług

Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze, prawo spółek, obsługa prawna, doradztwo prawne, konsulting (consulting)

Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym (przedsiebiorca), dużym, jak również małym organizacjom, w tym spółkom (spółka, spółki) prawa handlowego, jak również osobom fizycznym (osoba fizyczna, indywidualny przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą). Posiadamy doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego (ze szczególnym uwzględnieniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.), spółek z o.o. komandytowych, spólek cywilnych, inne.

Pomagamy również w zakładaniu spółek prawa handlowego, w tym doradzamy, co do wyboru optymalnej struktury pod konkretną działalność gospodarczą. Doradzamy w opracowaniu umów, statutów spółek. Współpracujemy w tym zakresie (na podstawie ramowych umów współpracy) z najlepszymi Kancelariami Notarialnymi (Notariusz), Doradztwa Podatkowego (Doradca Podatkowy), Księgowymi (Księgowy).

Reprezentujemy Naszych Klientów do uzyskania postanowienia Sądu o wpisie do rejestru przedsiębiorców. Doradzamy w zakresie bieżących spraw. Stale współpracujemy z biurami rachunkowymi, księgowymi, doradcami podatkowymi, kancelariami notarialnymi. W niedalekiej przyszłości Nasza Kancelaria – będzie oferowała w ramach jednej siedziby w pełni kompleksową pomoc prawną świadczoną przez jeszcze większy zespół adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, księgowych, notariuszy – w ramach jednej nowoczesnej siedziby. Rozwijamy się dla Państwa.

Przygotowujemy projekty zmian umów spółek, dokumentację związaną ze zgromadzeniami wspólników, w tym Uchwały, Protokoły zgromadzeń, a także akty wewnętrzne regulujące funkcjonowanie organów spółek.

Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu spółek w postępowaniach przed sądami, wydziałami gospodarczymi (w tym sądami rejestrowymi, a także w ramach postępowań upadłościowych) w zakresie prawa korporacyjnego.

Oferujemy doradztwo prawne w zakresie umów, przy sporządzaniu projektów i negocjowania umów w tym zarówno umów gospodarczych, ogólnych warunków umów, umów zawieranych z udziałem konsumentów. Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu profesjonalnych umów gospodarczych (umowy gospodarcze), w tym umów dzierżawy (biura, hotele, handel), inne. 

Kancelaria od początku swego istnienia stale obsługuje firmy z różnych branż, w tym poczynając od indywidualnych przedsiębiorców, przez spółki prawa handlowego, czy instytucje publiczne.

Obsługujemy firmy z branży handlowej, nieruchomości (w tym zarządzenie nieruchomościami), budowlanej (zarówno wykonawców, w tym firmy budujące obiekty handlowe wielkopowierzchniowe, stacje paliw, jak również Inwestorów, architektów, kierowników robót, inspektorów nadzoru).

W stałej obsłudze prawnej od początku istnienia Kancelarii Adwokackiej posiadamy firmy z branży handlowej (do dziś obsługujemy jedną z pierwszych, i jedną z największych sieci supermarketów w Polsce, prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, które mają swoje placówki w czterech krajach Europy, zaś w Polsce znajduje się ok 230 sklepów. Nasza Kancelaria Adwokacka obsługuje sklepy z zachodniej Polski, w tym Szczecina, Gorzowa Wlkp., Gryfina, Goleniowa, czy Nowogardu. Obsługujemy również stacje paliw.

Posiadamy również doświadczenie w zakresie obsługi jednostek budżetowych. W zwiazku z obsługą prawną w/w podmiotów posiadamy doświadczenie w procesach gospodarczych, w tym w sprawach z zkaresu prawa budowlanego, sporów handlowych, itp.

Doświadczenie. Referencje.

Posiadamy ponadto wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej # obsługa prawna # prawo gospodarcze # podmiotów z branży budowlanej (stale obsługujemy # obsługiwaliśmy) złożone inwestycje z między innymi województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego (w tym: https://www.horecabc.pl/4-gwiazdkowy-hotel-sieci-focus-hotels-powstanie-w-szczecinie/ # http://kamienicadohrna.pl/ # https://szczecin.naszemiasto.pl/budynek-dawnego-hotelu-piast-w-koncu-zostanie-wyremontowany/ar/c1-7668941 # https://intermarche.pl/ # wiele innych # Posiadamy doświadczenie w obsłudze prawnej firm z branż: budowlanej, hotelowej (budowa # obsługa prawna hoteli), deweloperskiej (obsługa prawna deweloperów), branży handlowej (obsługa firm, koncernów średnio i wielkopowierzchniowych), usługowej, branży produkcyjnej, ogólnopolskich agencji pracy tymczasowej, inne. 

Zapraszamy do współpracy

www.adwokaciszczecin.pl

www.tumielewicz.pl